Mësohen ekipet me të cilat luajmë miqësore në Antalia

Shpërndaje:

Skuadra e Shkupit tani më sot është në ditën e dytë të qëndrimit në Antalia të Turqisë ku po zhvillon fazën kryesore të përgatitjeve.

Skuadra dje ka zhvilluar dy seanca stërvitore, stafi i trajnerëve me në krye Qatip Osmanin fillimisht u ka dhënë urdhër futbollistëve që të stërviten në fitnes palestër dhe më pas në stërvitjene pasdites, ekipi ishte në tapetin e blertë.

FC Shkupi tani më ka marrë edhe orarin dhe ndeshjet që do të zhvillojë në tokën turke dhe ka mësuar dhe tri kundërshtarët e parë.

25.01.2020|  FC Shkupi – FC Nefchi Kockhor (Kirgistan)

29.01.2020|  FC Shkupi – NK Çelik (BeH)

03.02.2020| FC Shkupi vs KF Feronikeli (Kosovë)

06.02.2020| FC Shkupi – FC Ripensia Timisoara (Rumani)

Artikuj

Të ngjashme

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT