Muharemi dhe Jonuzi marrin ftesë në U18

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Pas paraqitjeve të mira me ekipin e Shkupit, dy talentet tanë, sulmuesi Suhel Muharemi dhe portieri Nuhi Jonuzi, kanë nënshkruar kontrata profesionale me klubin, ndërsa tani më ata kanë marrë ftesë që të jenë edhe pjesë e reprezentacionit të Maqedonisë U18.

Muharemi dhe Jonuzi janë të ftuar nga seleksionuesi i reprezentacionit të Maqedonisë U18 Goran Staniq, i cili planifikon që të zhvillojë kontrolluese me përfaqësuesen U17. Ndeshja në fjalë do të luhet në Dojran me datë 8 gusht të këtij viti.

More to explorer

Ndahen pikët në Gjorçe Petrov

Derbi i vogël i qytetit të Shkupit u zhvillua në lagjen Gjorçe Petrov ku ekipi ynë luajti në cilësinë e mysafirit nga

Regjistrohu tani

Bëhuni anëtar i komunitetit tonë në internet dhe merrni më shpejt bileta për ndeshjet e ardhshme ose ngjarjet sportive!