Ndërpresim bashkëpunimin me Artan Veliun

Shpërndaje:

Mesfushori Artan Veliu në vazhdim të sezonit nuk do të jetë pjesë e taborit tonë. Skuadra dhe mesfushori nga Gostivari kanë ndërprerë bashkëpunimin me marrëveshje të dyanshme. FC Shkupi e falenderon Veliun për periudhën që ishte pjesë e ekipit tonë, duke i dëshiruar suksese në vijim të karrierës së tij.

Artan Veliu skuadrës tonë iu bashkua në verën e vitit 2017-të, ndërsa me fanellën bardheblu ka regjistruar 20 ndeshje, duke shënuar edhe dy gola.

Artikuj

Të ngjashme

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT