Ndërpresim bashkëpunimin me trajnerin Bulent Akin

Shpërndaje:

Komunikojmë ndërprerjen e bashkëpunimit me trajnerin Bulent Akin. Marrëveshjen me teknikun turk e mbyllim pas dy ndeshjeve të luajtura në kampionat, ku regjistrojmë një fitore (ndaj Sileksit) dhe një humbje (nga Vardari).

Akin erdhi në pankinën tonë me 5 shtator, duke zëvendësuar ish-trajnerin Umit Karan, ndërsa pas një aventure shumë të shkurt drejtuesit dhe vet tekniku vendosin që të ndahen në mënyrë profesionale.

FC Shkupi e falenderon Bulent Akinin për periudhën që ishte pjesa e jona, duke i dëshiruar suksese në karrierën në vijim.

Artikuj

Të ngjashme

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT