Ndërpritet bashkëpunimi me trajnerin Bajrami

Shpërndaje:

Pas disfatës së djeshme të skuadrës tonë nga Struga T&L, klubi ka vendosur që të largojë nga posti i trajnerit Muharrem Bajramin.

Falënderojmë për punën dhe kontributin e palodhshëm trajnerin Muharrem Bajramin që ka dhënë gjatë gjithë kësaj periudhe, duke i dëshiruar suksese në vazhdimin e karrierës së tij.

 

Artikuj

Të ngjashme

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT