Ndeshjet e javës së 25-të, do të luhen të dielën

Shpërndaje:

Federata e Futbollit të Maqedonisë, ka shtyrë ndeshjet e javës së 25-të, që duhej të zhvilloheshin të enjten (29.03.2018), për të dielën (01.04.2018).

E gjithë kjo ka ndodhur shkaku që shumë ekipe, kishin futbollistë të angazhuar në reprezentacionet e Maqedonisë, e në mesin e tyre edhe FC Shkupi kishte katër futbollistë, Besart Krivanjeva dhe Omar Imeri ishin përfshirë në reprezentacionin U21 të Maqedonisë, Rron Broja me reprezentacionin U21 të Kosovës dhe Suhejl Muharremi me reprezentacionin U17 të Maqedonisë.

Kështu ndeshja Renova – Shkupi do të luhet të dielën (01.04.2018) me fillim në orën 15:00, ndërsa takimi i radhës Shkupi – Pelisteri do të luhet të shtunën (07.04.2018) me fillim në orën 16:00.

Artikuj

Të ngjashme

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT