Ndong dhe Ondo luajnë për Guinean Ekuatoriale ndaj Kenias

Shpërndaje:

Skuadra e Shkupit përveç Omar Imerit me U21, Besir Ramadanit dhe Besnik Feratit me U18 si dhe Rron Brojës që është tani më është ftuar që të jetë pjesë e seniorëve të Kosovës, edhe dy futbollistët e Guineas Ekuatoriale, Basilio Ndong dhe Mariano Ondo janë ftuar me kombëtaren e tyre.

Në fakt dy futbollistët e rinj, janë pjesë e seniorëve të Guineas Ekuatoriale dhe nga e mërkura që lamë pas jën grumbulluar për ndeshjen miqësore, që kjo përfaqësuese do të luajë nesër ndaj Kenias.

 

Artikuj

Të ngjashme

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT