Ndryshim në orarin dhe ekipet e miqësoreve në Antali

Shpërndaje:

Skuadra e FC Shkupi nga 22 janari po qëndron në Antali të Turqisë për të ngritur formën para fillimit të pjesës së dytë të sezonit futbollistik në Ligën e Parë të Maqedonisë.

Deri më tani skuadra jonë ka luajtur dy ndeshje kontrolluese, ndaj Qarabagut të Azerbajxhanit dhe Steel të Ukrainës, ndërsa agjencioni që i organizon ndeshjet kontrolluese ka ndryshuar dy data dhe dy kundërshtarë. Fillimit me 31 janar Shkupi për kundërshtarë të do të ketë skuadrën boshnjake NK Çelik nga Zenica, me 02.02 mbetet e pandryshuar ndeshja ndaj Chornomorets Odessa nga Ukraina, ndërsa me 4 shkurt në vend të Anzhit rus, Shkupi luan ndaj ekipit të Premier Ligës së Kazakistanit, FC Okzhetpes.

Artikuj

Të ngjashme

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT