Ndryshohet orari për zhvillimin e konferencës për shtyp!

Shpërndaje:

Njoftojmë gazetarët, kameramanët dhe fotografët e të gjitha mediumeve se konferenca për shtyp e skuadrës tonë para ndeshjes së dytë eliminatore të raundit të parë në Liga Evropa me Pyunikun do të mbahet të mërkurën, nga ora 12:00. Në konferencën për shtyp do të marrin pjesë trajneri Umit Karan dhe kapiteni Muharem Bajrami. Ndërkohë orari për zhvillimin e stërvitjes zyrtare të klubit tonë, mbetet ajo e njejta që ishte e paralajmruar më herët, nga ora 19:15 në stadiumin “Todor Proeski” në Shkup.

Konferenca për shtyp e mysafirëve (FC Pyunik) do të mbahet nga ora 17:30, ndërsa stërvitjen zyrtare do të zhvillojë nga ora 18:00.

Artikuj

Të ngjashme

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT