Në teste të gjithë negativ, në përgatitje pozitiv

Shpërndaje:

Skuadra jonë ka vazhduar punën edhe gjatë ditës së enjte dhe me sukses ka mbyllur edhe një seancë stërvitore, duke vazhduar përgatitjet për ndeshjen e të dielës, kur do të luajmë kundër Borecit në cilësinë e mysafirit në Veles.

Tani më është bërë e zakonshme që para çdo fillim sezoni futbollistët të bëjnë dhe testet për COVID-19 dhe e mira është që të gjithë futbollistët dhe stafi kanë rezultuar negativ dhe nuk do të kemi asnjë problem për këtë sfidë.

Ekipi sot do të ketë ditë të lirë, që nesër të mbyllë dhe stërvitjen e fundit para duelit të së dielës.

Kujtojmë se ndeshja luhet të dielën me fillim në orën 14:00 në stadiumin “Zoran Paunov” në Veles.

Artikuj

Të ngjashme

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT