Nesër fillon shitja e biletave për derbin Shkupi – Vardari

Shpërndaje:

Për shkak të interesimit të madh për ndeshjen e të dielës kur edhe luhet derbi i javës në mes FC Shkupi dhe KF Vardar, nga dita e nesërme do të fillojë shitja e biletave për këtë ndeshje. Përkujtojmë se numri i biletave është i kufizuar shkaku i kapacitetit të stadiumit dhe ulëseve që ka, ndërsa njëherit ndeshja është shpallur e rrezikut të lartë, që do të bëjë dyert e stadiumit të mbyllen 30 minuta para fillimit të ndeshjes.

Shitja e biletave do të bëhet para stadiumit në pikëshitjen afër autolarjes në stadiumin e Çairit, prej të premten dhe të shtunën nga ora 10:00 deri në orën 17:00, si dhe ditën e ndeshjes.

Për informata plotësuese mundë të kontaktoni në numrin e telefonit +38970892244

Ndeshja Shkupi – Vardari luhet të dielën me fillim në orën 16:00.

Artikuj

Të ngjashme

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT