Nga e shtuna fillon shitja e biletave për ndeshjen Shkupi – Shkëndija

Shpërndaje:

Java e 30-t, e Ligës së Parë të Maqedonisë në futboll sjellë një tjetër ndeshje interesante dhe sfidë të fortë, ku skuadra e Shkupit do të jetë nikoqire e ekipit të Shkëndijës nga Tetova. Nga dita e nesërme (e shtunë 29.04.2017), do të fillojë shitja e biletave për këtë ndeshje, të cilat do të kushtojnë me çmim prej 100 denarë.

Shitja e biletave do të bëhet para stadiumit në pikëshitjen afër autolarjes në stadiumin e Çairit nga ora 10:00 deri në orën 18:00, si dhe ditën kur do të luhet ndeshja.

Për informata plotësuese mundë të kontaktoni në numrin e telefonit +38970892244

 

Ndeshja Shkupi – Shkëndija luhet të dielën me fillim në orën 16:00.

Artikuj

Të ngjashme

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT