Nga sot ekipi nisi me stërvitje

Shpërndaje:

Sot në orën 13:00 skuadra jonë ka bërë grumbullimin e parë pas pushimit të merituar dimëror që kishin futbollistët dhe stafi i trajnerëve.

Edhe pse në një numër më të vogël, duke marrë parasysh së futbollistët e besimit ortodoks sot ishin të liruar nga stërvitja për shkak të festës fetare, futbollistët e tjerë kishin një takim me kryesinë e klubit dhe më pas nisën edhe seancën e parë stërvitore.

Ekipi tani më do të vazhdojë me punë edhe në ditët në vijim, ndërsa nesër priten të jenë të gjithë në grumbullim.

Artikuj

Të ngjashme

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT