Odessa e Ukrainës kundërshtari nesërm i Shkupit

Shpërndaje:

Skuadra e Shkupit pas ndeshjes së djeshme ndaj Çelikut, ditën e sotme e ka shrytëzuar për stërvitje të kombinuar, ku stafi i tarjnerëve ka punuar me futbollistët të cilët u inkuadruan zi zëvendëssues, ndërsa pjesa e tjetër e tyre kanë shfrytëszuar për rikuperim në saunë dhe pishinë.

Pasditja u është lënë futbollistëve e lirë, pasi nesër është ndeshja e radhës miqsore, ku për kundërshtarë Shkupi e ka skuadrën tjetër nga Ukraina, Chornomorets Odessa.

Ndeshja në fjalë me kërkesë të ekipit në këtë rast nikoqir Odessa, do të luhet me fillim në orën 11:30 sipas kohës lokale në Turqi (9:30 në Maqedoni).

 

Artikuj

Të ngjashme

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT