Paratë nga shitja e biletave ndaj A. Pandev, do të dorëzohen në Durrës

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Ekipi nesër në stadiumin e Çairit do të zhvillojë ndeshjen e xhiros së 16-të në Ligën e Parë të Futbollit të Maqedonisë së Veriut kundër Akademia Pandevit, ndërsa për këtë takim kryesia e klubit kanë marrë vendim që paratë e tubuara nga shitja e biletave do të dorëzohen për ndihmë në qytetin e Durrësit të Shqipërisë.

Kjo iniciativë u morrë sot nga drejtuesit e klubit bardheblu, për tu solidarizuar dhe ndihmuar sado pak familjet e viktimave që humbën jetën në termetin e mëngjesit të sotëm në Durrës në të cilin humbën jetën 18 persona dhe shumë të tjerë u lënduan.

Një biletë për të shikuar ndeshjen FC Shkupi vs Akademia Pandev në stadiumin e Çairit kushton vetëm 100 denarë. Takimi nis në orën 13:00.

https://www.facebook.com/ShkupiFC/photos/a.1475007389392800/2779895405570652/?type=3&eid=ARB1nFWQt-n9bTUEDfTCR6lkUiVf4WTiqY24mxr_04ZlfsILXOP5aJYpYcPxF6DmgSmA5-3raY25523r&__xts__%5B0%5D=68.ARD6Po_GwTp_SOX7Zz_LdmeBhQfrupEMA9QI04Mby0rPJZE9MnYXPtSuwSj-_w8OX-wpR-zyrnCSgVMVhpZKSm3S2qCbj997sfGMI5M53C8Vjwde6Hka0h9AMLhR548Es1sUzP-lt4L7rm96VyEI0w32yZxcwx4-UikPhrhpMs38bxs4wmTic1QGfvpvqNzp-Zvz1hbkeH8vbh5BzJrEYnARU2oo1amp_638hLK8HBdJI1aOF3uO1SxmInnNj_gRkyC2jU_4UxK8D14-dV-A9bDe-QwjUnGbbM-IsDBjLHR5fRdPPdB1Xq7xJboj7vBPSLOKk7xyGrJqbTJu4qND_l9rGZ3T&__tn__=EEHH-R

 

 

 

 

 

 

 

More to explorer

Eliminohemi nga Kupa në çerekfinale

Skuadra jonë edhe pse favorite në ndeshjen ndaj Akademia Pandevit nuk arriti që të bëjë edhe një hap tjetër drejt gjysmëfinales. Në

Regjistrohu tani

Bëhuni anëtar i komunitetit tonë në internet dhe merrni më shpejt bileta për ndeshjet e ardhshme ose ngjarjet sportive!