Pezullohen të gjitha ndeshjet në Shkup

Shpërndaje:

Federata e Futbollit të Maqedonisë ka marrë vendim që këtë të diel në Shkup mos të zhvillohen ndeshjet e Ligës Parë Futbollistike të Maqedonisë. Një vendim të tillë Komisioni i garave pranë FFM-së, e ka marrë me kërkesë të MPB-së. Nga shtëpia e futbollit njoftuan se një vendimi i tillë është marrë për çështje sigurie. Kështu ndeshja Rabotniçki – Shkupi do të zhvillohet të dielën në Veles dhe pa prezencën e shikuesve.

Artikuj

Të ngjashme

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT