RABOTNIÇKI – SHKUPI PA PUBLIKË

Shpërndaje:
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on email

Të dashur qytetarë dhe simpatizues të klubit tonë, ju njoftojmë se për shkak të vendimit në fuqi nga Federata e Futbollit të Maqedonisë së Veriut, që të mos lejohen udhëtimet e organizuara nga tifozët në vendin tonë, organizatori i ndeshjes Rabotniçki – Shkupi, ka marrë vendim që kjo ndeshje të luhet pa praninë e publikut, në dyer të mbyllura.

Drejtuesit e klubit tonë, shprehin keqardhje që tifozët tanë nuk do të jenë aty, në shkallët e stadiumit për ta përkrahur klubin tonë në këto momente të bukura.
Ne shpresojmë që shumë shpejtë, dyert e stadiumeve tona do të hapen për të gjithë sepse fundja, futbolli luhet për tifozët.

F.C. Shkupi
18.02.2022

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT