Ramadani lëshoi postin e trajnerit

Shpërndaje:
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on email

Pas dy barazimeve në kampionat dhe eliminimit nga Kupa e Maqedonisë, trajneri i deritanishëm i FC Shkupit, Zekirija Ramadani ka marrë vet përgjegjësinë e këtyre rezultateve dhe ka deponuar dorëheqjen para kryesisë së klubit, të cilën e ka pranuar edhe vet pronari Shefshet Demiri.

Një herit kryesia e klubit falënderon Ramadanin për kontributin e deritanishëm, duke i uruar suksese në karrierë dhe shëndet në jetë.

Klubi tani më është në kërkim të trajnerit të ri, për të cilin do të njoftohet ditëve në vijim, kur edhe të arrihet marrëveshja.

Artikuj

Të ngjashme

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT