Reshjet e shiut anulojnë ndeshjen “Skopje” – Shkupi

Shpërndaje:

Shkaku i reshjeve të mëdha të shiut kanë bërë që ndeshja e xhiros së 15-të në mes KF “Skopje” – FC Shkupi të anulohet. Edhe pse dy ekipet u paraqitën me kohë, terreni i papërshtatshëm për lojë, ishte I mbushur me ujë dhe referët e ndeshjes me delegatin sollën vendim që dueli të anulohet, ndërsa nëse kushtet do të jenë më të mira, do të luhet të mërkurën me 22 nëntor 2017 me fillim në orën 13:00. /Portalb.mk/

Artikuj

Të ngjashme

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT