SHEJI: RIKTHIMI NË STRUGË DO TË JETË EMOCIONAL

Shpërndaje:
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on email

Pas fitores në transfertë kundër Pelisterit në Manastir, skuadra jonë, të dielën do të udhëtojë për në qytetin e Strugës, ku përballë nesh, do ta kemi skuadrën Struga Trim&Lum.

Për struganin, Blerton Sheji, kjo ndeshje do të jetë e veçantë, sepse ai do të rikthehet në qytetin e tij ku edhe e kishte filluar karrierën si futbollist.

 “Rikthimi në Strugë do të jetë emocional, sepse është ekipi në të cilin e kam filluar karrierën time, kështu që do të jetë një ndeshje e veçantë për mua.
Ata janë një skuadër shumë e mirë, kanë pasur një fillim pozitiv dhe besoj që do të jetë një ndeshje shumë e vështire, por ne i kemi bërë një analizë ekipit të tyre dhe po përgatitemi për ndeshjen maksimalisht që në fund të dalim me 3 pikë”
, është shprehur, Blerton Sheji.

Të dielën, në stadiumin e qytetit në Strugë, do të zhvillohet ndeshja e xhiros së katërt mes Shkupit dhe Struga Trim & Lum, duke filluar nga ora 16:00.

Artikuj

Të ngjashme

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT