SHKUPI-LLAPI, NGA NESËR BILETAT NË SHITJE!

Shpërndaje:

Të enjten e 8-të korrikut, zhvillohen ndeshja e parë kualifikuese e Ligës së Konferencës së UEFA-s.

Në stadiumin Arena “Todor Proeski” do të përballemi me ekipin kosovar, KF Llapi dhe ju informojmë që nga nesër, biletat e ndeshjes do të jenë në shitje.

Nga ora 17.00 deri në ora 20.00, biletat mund ti gjeni tek Agjencioni BEST TRAVEL në Çarshi të Shkupit.
Çmimi I biletave do të jetë 200 denarë.

Ndeshja Shkupi-Llapi, do të luhet me 30% të kapacitetit të stadiumit dhe tifozët duhet ti respektojnë masat anti-covid, të bëhet dezinfektimi I duarve, matja e temperaturës, të mos grumbullohemi dhe të mbajmë distancë sociale brenda stadiumit.

Për të gjitha detajet dhe ndryshimet, do të jeni të informuar përmes faqes tonë zyrtare.

Artikuj

Të ngjashme

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT