Shkupi ndërpreu bashkëpunimin me Adilin, Gjorgjieskin dhe Miftarin

Shpërndaje:

Skuadra e FC Shkupi prej sot ka ndërprerë bashkëpunimin me tre futbollist, fjala është për dy mbrojtësit Mevlan Adili, Dejan Gjorgjievski dhe portierin Alban Miftari.

Skuadra me marrëveshje të dyanshme me tre futbollistët ka ndërprerë kontratat, për tu lënë hapësirë që të luajnë në skuadra të tjera.

FC Shkupi me këtë rast falënderon lojtarët për angazhimin e tyre në fanellën bardhekaltër, duke ju uruar shëndet dhe suksese në të ardhmen.

Kryesia së bashku me stafin e trajnerëve është në punë e sipër për të sjellë përforcime cilësore dhe adekuate në pozita ku ekipi çalonte më shumë.

 

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT