SHKUPI NËNSHKRUAN MARRËVESHJE ME BRENDIN SPORTIV KAPPA

Shpërndaje:

Skuadra e FC Shkupi, pasi që dje ka bërë prezantimin e sponsorit të ri, ku në konferencë për shtyp është bërë publike se edhe përgatitjet për fazën përgatitore do të zhvillohen në Antali të Turqisë, sot ka bën zyrtare edhe një marrëveshje të re.

Nga kryesia e klubit njoftuan se nga dita e sotme Shkupi ka nënshkruar marrëveshje me brendin e njohur të veshjeve sportive, firmën italiane Kappa. Skuadra me veshjet e reja Kappa, do të pajiste që nga dita kur do të arrijë në Antali të Turqisë.

Gjithashtu njoftojnë të gjithë dashamirët e skuadrës, se nga muaji shkurt i vitit 2018, do të hapet edhe “Fan Shop”-i i klubit, ku të gjithë do të kenë mundësi që të blejnë fanellë, shalle, kapela dhe gjithçka tjetër me logon dhe brendin e ri të skuadrës së tyre të zemrës.

Artikuj

Të ngjashme

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT