Shkupi udhëtoi për Ohër, për të zhvilluar fazën përgatitore

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Skuadra e FC Shkupi sot është nisur për në qytetin e Ohrit, ku do të zhvillojë fazën kryesore të përgatitjeve verore.

Ekspedita e përbërë nga 22 futbollistë dhe stafit teknik, në Ohër do të qëndrojë deri me 1 gusht, ndërsa gjatë kësaj faze përveç përgatitjeve bazike, do të zhvillohen edhe disa ndeshje kontrolluese.

Ndryshim i vetëm në ndeshjet kontrolluese, është dueli i parë i 18 korrikut, pasi që skuadra e Borecit ka anuluar udhëtimin për në Ohër, ndërsa për këtë datë kundërshtarë do të jetë ekipi i Ohrit.

More to explorer

Eliminohemi nga Kupa në çerekfinale

Skuadra jonë edhe pse favorite në ndeshjen ndaj Akademia Pandevit nuk arriti që të bëjë edhe një hap tjetër drejt gjysmëfinales. Në

Regjistrohu tani

Bëhuni anëtar i komunitetit tonë në internet dhe merrni më shpejt bileta për ndeshjet e ardhshme ose ngjarjet sportive!