Shkupit për herë të tretë i referon Meçkarovski

Shpërndaje:

Të dielën do të zhvillohet xhiroja e 24-t, e Ligës së Parë të Maqedonisë, ndërsa në tërheqjen e shortit për të ndarë drejtësinë në këtë ndeshje, përsëri në ndeshjen që luan ekipi ynë do të referojë Dimitar Meçkarovski. Kjo do të jetë ndeshja e tretë (Shkëndija – Shkupi dhe Pobeda – Shkupi), që në gjashtë xhirot e sezonit pranveror kur luan Shkupi, të tërhiqet treshja e arbitrave nga Shkupi, Dimitar Meçkarovski, Dejan Nedelkoski dhe Goce Petreski.

Ndeshja Shkupi – Pelisteri luhet të dielën me fillim në ora 15:00, në stadiumin e Çairit në Shkup.

Artikuj

Të ngjashme

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT