Sonte skuadra niset për në Antalia

Shpërndaje:

Ekipi dje ka mbyllur fazën e përgatitje në vend dhe tani më është duke u përgatitur që në orët e mbrëmjes të udhëtojë drejt Antalias në Turqi ku do të vazhdojë fazën përgatitore për një vazhdim të suksesshëm të sezonit pranveror.

Kujtojmë se dje i tërë ekipi dhe stafi që do të udhëtojë për në Antalia, ka kryer testet për COVID-19 dhe të gjithë kanë rezultuar negativ, ndërsa qëndrimi në Antalia këtë herë do të jetë në hotelin “Titanic”.

Skuadra në vendin ekzotik të Turqisë do të qëndrojë deri me 4 shkurt, ndërsa përveç përgatitjeve, atje do të zhvillohen edhe dosa ndeshje kontrolluese, ndërsa deri më tani janë konfirmuar katër data.

26.01.2021 FC Shkupi – Zenit
28.01.2021 FC Shkupi – Akhmat Grozny
31.01.2021 FC LVIV – FC Shkupi

Të përmendim edhe atë se skuadrën në Antalia për herë të parë do ta takojë edhe trajneri i ri Hasan Ozer.

Artikuj

Të ngjashme

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT