Sot ekipi u nënshtrua testimeve për COVID-19

Shpërndaje:

Skuadra e FC Shkupit në vigjilje të ngritjes së formës, tani më po bënë përgatitjet e fundit para se të enjten të niset për në Ohër, ku do të zhvillohet faza kryesore e përgatitjeve verore si dhe do të luhen disa ndeshje kontrolluese.

Por para se të ndodhë kjo, skuadra sot ka kryer testimet për COVID-19, ku ekipi i klinikës “Zhan Mitrev”, ishte në objektet e FC Shkupit dhe ka marrë mostrat e të gjithë futbollistëve dhe stafit, ndërsa rezultatet e testimeve do të jenë gati brenda 24 orëve.

Kujtojmë se FC Shkupi tani më ka planifikuar fazën përgatitore në Ohër nga 16 korriku deri më 1 gusht, ndërsa janë planifikuar edhe katër ndeshje kontrolluese.

Artikuj

Të ngjashme

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT