1 - 1
Me Kohë të Plotë

Hollësi

Datë Kohë Ligë Sezon Ditë Ndeshjeje Me Kohë të Plotë
22 Nëntor, 2020 1:00 pm Premier League 2020/21 12 90'

Ground

Stadiumi i qytetit - Tetovë
Mala Rechica, Tetovo, Municipality of Tetovo, Polog Region, 1200, Macedonia

Përfundime

Club1st Half2nd HalfGoalsGoals
KF Shkëndija1011
FC SHKUPI0111

Regjistrohu tani

Bëhuni anëtar i komunitetit tonë në internet dhe merrni më shpejt bileta për ndeshjet e ardhshme ose ngjarjet sportive!