Stavrevi referon ndeshjen e kthimit ndaj Vardarit

Shpërndaje:

diela do të na sjellë ndeshjen e fundit të këtij sezoni për ekipin e FC Shkupi, që luan ndeshjen e kthimit në cilësinë e nikoqirit në kuadër të 1/8-tës, të Kupës së Maqedonisë kundër KF Vardarit.
Duelin në fjalë që për shkak suspendimit të fushës së Çairit, FC Shkupi do ta luajë në terrenin e Gjorçe Petrovit, drejtësinë do ta ndajë Aleksandar Stavrev me ndihmësit e tij Marjan Kirovski dhe Dejan Kostadinov. Të përkujtojmë se ndeshja e parë që Shkupi ishte mysafire po në stadiumin Gjorçe Petrov përfundoi me barazim 1:1.

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT