Suat Zendeli votohet futbollisti i gjysmë sezonit

Shpërndaje:

Të nderuar ndjekës të faqes së FC Shkupi, pas tri ditëve të votimi, në bazë të votave tuaja ka dalë që portieri dhe kapiteni Suat Zendeli të jetë shpallur lojtari më i mirë i gjysmë sezonit vjeshtor me 3734 vota, menjëherë pas tij është radhitur Kristijan Stojkoski 3645, më pas Alen Jasharovski ka marrë 3548 i cili ishte edhe golashënuesi më i mirë i ekipit, mesfushori me përvojë Muharem Bajrami ka marrë 3512 dhe futbollisti ynë i ri Omar Imeri ka mbyllur TOP 5-shen me 3095.

Edhe pse të gjithë futbollistët kanë dhënë më të mirën nga ta dhe suksesi i këtij gjysmë sezoni është i përbashkët, duke mos përjashtuar këtu edhe stafin e trajnerëve, kjo ishte thjeshtë një anketë për të marrë mendimin tuaj.

Urojmë të gjithë futbollistëve shëndet dhe pushime të rehatshme dimërore, duke lënë mundësinë që gara të vazhdojë edhe për futbollistin më të mirë të sezonit 2017/18.
P.S. (Votimi në vazhdim nuk do të merret në konsideratë)

Artikuj

Të ngjashme

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT