Të dielën ndeshje kontrolluese me Vardar Forinën

Shpërndaje:

Kampionati vendor ndodhet në pauzë për shkak të ndeshjeve ndërkombëtare, ndërsa stafi teknik dhe drejtuesit e klubit kanë planifikuar që ta shfrytëzojnë këtë pauzë të shkurtë duke programuar një ndeshje kontrolluese në fundjavë.

Ekipi të dielën do zhvillojë ndeshje ‘testuese’,  përderisa për kundërshtarë do të ketë skuadrën që garon në Ligën e Dytë të Maqedonisë së Veriut, Vardar Forina.

Takimi do të luhet të dielën në stadiumin e qytetit në Gostivar, duke nisur nga ora 13:00.

Artikuj

Të ngjashme

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT