TË DIELËN SENIORËT PËRBALLEN ME TË RINJTË

Shpërndaje:

Skuadra e FC Shkupi ka vazhduar me stërvitje të rregullta, duke shtuar edhe ritmin e punës, pasi trajneri Ardian Nuhiu tani ka hartuar planin stërvitor, duke zhvilluar dy seanca në dit.

Por Shkupi të dielën do të zhvillojë dhe ndeshjen e parë kontrolluese, ku trajneri do të formojë dy grupe, për të parë nga afër ecurinë e përgatitjeve të lojtarëve. Ekip i parë do të ketë përballë si kundërshtarë ekipin e të rinjve, ndërsa ndeshja në fjalë do të luhet të dielën me fillim në orën 14:30 në stadiumin me barë artificial në Gjorçe Petrov, ku ekipi edhe po vijon përgatitjet.

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT