Të shtunën ‘testohemi’ me Makedonija Gjorçe Petrovin

Shpërndaje:
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on email

Ekipi ka kryer me sukses seancën stërvitore para ndeshjes së fundit kontrolluese që do ta luajmë nesër (03.07.2019) ndaj Makedonija Gjorçe Petrovit në kuadër të fazës përgatitore për sezonin e ri garues. 

Seanca e fundit stërvitore e zhvilluar nën urdhërat e trajnerit Umit Karan, u mbyll në atmosferë të mirë dhe pozitive. Në të njejtën ushtruan edhe dy përforcimet e reja Ardit Iljazi dhe Xhemail Esati. 

Stërvitjeve iu është rikthyer edhe Besar Iseni, i cili ushtron veçmas ekipit, duke vrapuar lehtë. Ndërkohë mbrojtësi Besir Ramadani dhe portieri Enes Azizi vazhdojnë fazën e rikuperimit. 

Takimin me Makedonija Gjorçe Petrovin e zhvillojmë nesër në stadiumin e Çairit, duke nisur nga ora 17:30.

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT