Teteksi, kundërshtari i parë në Kupën e Maqedonisë

Shpërndaje:

Në hapësirat e Federatës së Futbollit të Maqedonisë së Veriut, është hedhur sot shorti për raundin e parë të edicionit të ri 2019/20 të Kupës së Maqedonisë. Skuadra jonë për raundin e parë në kompeticionin e Kupës është shortuar me skuadrën e Teteksit.

‘Bardheblutë’ ndeshjen me Teteksin e luajnë si mysafirë dhe e njejta është paraparë të zhvillohet me 21 gusht (e mërkurë), duke nisur nga ora 17:00.

Artikuj

Të ngjashme

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT