Toni Tipuriç nuk është më pjesë e FC Shkupit

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

FC Shkupi vazhdon me përgatitjet në Dojran , ku futbollistët dhe stafi teknik në krye me trajnerin Umit Karan janë në ditën e dytë të përgatitjeve bazike. Në anën tjetër, kryesia e klubit vazhdon me ristruktuimin e brendshëm. Në këtë drejtim, ajo ka vendosur që të ndërprejë kontratat me disa futbollistëve. Në mesin e tyre është edhe Toni Tipuriç, i cili largohet nga Çairi , me marrëveshje të dyanëshme. Drejtuesit e klubit i dëshirojnë Toni Tipuriçit suksese të mëtutjeshme në karrierën e tij profesioniste.

More to explorer

Eliminohemi nga Kupa në çerekfinale

Skuadra jonë edhe pse favorite në ndeshjen ndaj Akademia Pandevit nuk arriti që të bëjë edhe një hap tjetër drejt gjysmëfinales. Në

Regjistrohu tani

Bëhuni anëtar i komunitetit tonë në internet dhe merrni më shpejt bileta për ndeshjet e ardhshme ose ngjarjet sportive!