U21 e Maqedonisë së Veriut me katër futbollistë tanë

Shpërndaje:

Përfaqësuesja U21 e Maqedonisë së Veriut në xhiron e tretë të eliminatoreve për Kampionatin Evropian “Euro2025” do të luaj në fushë mysafire me Moldavinë.

Ndeshja në program është më 17 tetor, në stadiumin “Zimbru” në Kishinau, me fillim nga ora 17:00 me orën lokale.
Përzgjedhësi i përfaqësueses U21, Dragi Kanatllarovski, në listën e futbollistëve të thirrur për ndeshjen me Moldavinë, ka ftuar edhe katër futbollistë të ekipit tonë.

Hamza Ramani, Aleks Zlatkov, Luan Abazi dhe Mario Riçkov. Grumbullimi i përfaqësueses U21 është më 9 tetor në ora 12:00 në Shkup.

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT