Lajme

Sulmin e përforcon kroati Jurina

Derisa ekipi i FC Shkupit po qëndron në Bollu të Turqis për të zhvilluar fazën kryesore të përgatitjeve, kryesia e

Shkupi nesër niset për Bollu

Skuadra e FC Shkupit dje ka zhvilluar stërvitjen e fundit të fazës së parë të përgatitjeve në Shkup dhe tani

Faleminderit Rron Broja

Skuadra e FC Shkupit në radhët e veta kishte një ndër futbollistët më të mirë në mesfushë, Rron Brojën i

Adili kthehet në klubin e zemrës

Afati kalimtar i verës ka vazhduar me shumë intensitet te FC Shkupi dhe ashtu sikurse po rriten temperaturat, po vijnë