LAJME

DEKLARATË

Unë në këtë vend jam rreth 6 vite. Qëllimi i ardhjes sime në këtë vend ishte arritja e rezultateve në futboll dhe kontributi në klubin Shkupi, si dhe futbollin e vendit në përgjithësi. Për fat të keq, pika në

Lexo më shumë »

Deklaratë

Lidhur me deklaratën e fundit që kemi bërë, Të adresuarit e deklaratës, në disa vende, mundohen të mbulojnë punën e pistë që po bëjnë duke vazhduar që të shpifin, duke pretenduar se këtë deklaratë e kemi bërë me qëllim

Lexo më shumë »

E mbyllim sezonin me fitore

Me ndeshjen e javës së 33-të, është mbyllur sezoni 2023/24, ku ekipi ynë e mbylli në pozitën e tretë të renditjes së tabelës. Sot në ndeshjen e fundit, ishim mysafir të ekipit të Strugës, duke e mundur me rezultat

Lexo më shumë »

Paralajmërimi i ndeshjes ndaj Strugës

Të shtunën luhet java e 33-t dhe e fundit e këtij sezoni, ku përballë nesh do të kemi ekipin e Strugës, ndërsa skuadra jonë në këtë takim është në cilësinë e mysafirit. Për ndeshjen në fjalë futbollistët nën urdhrat

Lexo më shumë »

Iljazi: Tre pikët mbesin në Çair

Të gjitha ndeshjet e javës së 31-të në Ligën e Parë të vendit tonë do të luhen nesër. Ekipi ynë këtë të shtunë në stadiumin e Çairit, duke nisur nga ora 17:00, do të ketë përballë ekipin e Shkëndijës,

Lexo më shumë »

Avornyo: Ndaj Gostivarit japim maksimumin

Të mërkurën luhet java e 30-t e kampionatit, duke mos lënë shumë hapësirë për për pushim për futbollistët tanë, të cilët të dielën luajtën një ndeshje mjaft dramatike dhe morën tre pikë me shumë me vlerë, duke mundur Tikveshin

Lexo më shumë »
2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT