blog-grid

Seleksionuesi i Reprezentacionit të Maqedonisë U-21, Bllagoja Milevski sot ka shpallët listën e ...

blog-grid

Sot në zyrat e Federatës së Futbollit të Maqedonisë u bë tërheqja e shortit për arbitrat që...

blog-grid

Skuadra e Shkupit pas fitores së parë sezonale ndaj Renovës, të shtunën do të ketë përballë...

blog-grid

Skuadra e Shkupit ka mundur shumë lehtë të kthehet nga Prilepi me tri pikë ndaj Pobedës, pasi q...

blog-grid

Skuadra e FC Shkupi ka vazhduar me seanca stërvitore nga e mërkura pas tri ditëve pushim të meri...

blog-grid

Më në fund FIFA i ka dhënë dritë jeshile futbollistit francez me prejardhje nga Kameruni, Emman...

blog-grid

Skuadra e Shkupit nga dita e djeshme ka zyrtarizuar dhe zyrtarizimin e futbollistit francez Emmanuel...

blog-grid

Me shkrimet në disa portale, për gjoja rrahjen e futbollistëve të rinj të FC Shkupit në ndeshj...

blog-grid

Të dielën do të zhvillohet xhiroja e 24-t, e Ligës së Parë të Maqedonisë, ndërsa në tërhe...

blog-grid

Të dielën do të zhvillohet xhiroja e 24-t, e Ligës së Parë të Maqedonisë, ndërsa skuadra e ...