Lajme

Penallti e kobshme për Shkupin

Derbi i javës së 24-të të Ligës së Parë të Maqedonisë në mes ekipeve të Shkupit dhe Vardarit ka përfunduar

Anulohet turneu U12 në Izmir

Ka dështuar në çastet e fundit udhëtimi i skuadrës U12 të FC Shkupi, që ishte planifikuar që të martën (22.03.2016),