LAJME

Fitore tjetër për kreun e tabelës

Ekipi ynë vazhdon të tregojë lojë të mirë, dominuese dhe me gola, duke vazhduar serinë e fitoreve dhe pa disfatë në 11 ndeshje kampionale. Kësaj radhe viktimë e Shkupit në Çair në derbin e vogël të qytetit ishte ekipi

Lexo më shumë »

Kualifikohemi në çerekfinalen e Kupës

Skuadra e jonë e udhëhequr nga stratetugu boshnjak Mlladen Zhizhoviç ka vazhduar serinë  e fitoreve, duke u treguar e fortë edhe në garat e Kupës së Maqedonisë së Veriut. Në duelin për kualifikim në çerekfinale për kundërshtar kishim ekipin

Lexo më shumë »

Zhizhoviç: Fitore e rëndësishme

Ndeshja e javës së 11-të ekipin tonë e ka pritur si nikoqir në Kumanovë, për faktin se po zhvillohen punime në rregullimin e fushës në Çair. Në këtë ndeshje kundërshtarë kishim ekipin e Bregallnicës nga Shtipi, të cilët i

Lexo më shumë »

Marrim tri pikë me golin e Ilieskit

Edhe java e 11-të është mbyllur me fitore të skuadrës tonë, kështu duke vazhduar të mbetemi në kreun e renditjes me formë pozitive dhe pa disfatë. Në këtë javë përballë kishim ekipin e Bregallnicës nga Shtipi, që gjithashtu vinte

Lexo më shumë »
2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT