LAJME

Viktor Angelov për fitore dhe tri pikë

FC Shkupi arrin deri te fitorja dhe 3 pikët e reja , falë një lojë fantastike të të gjithë futbollistëve, ku me plot meritë u mund Akademia Pandev me 1-0. Mysafirët ishin tërësisht të koncetruar në mbrojtje, ndërsa goli

Lexo më shumë »

Besart Krivanjeva u rikthehet stërvitjeve

Mbrojtësi shkupjan, 22 vjeçari Besart Krivanjeva tani më është rikthyer në terrenin e blertë për të filluar me përgatitje fizike, pas lëndimit që kishte marrë gati pesë javë më parë në ndeshjen kampionate kur Shkupi po luante kundër Shkëndijës.

Lexo më shumë »
2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT