LAJME

Shumë shanse, por asnjë gol

Ka përfunduar edhe një ndeshje me rezultatit më të padëshiruar si për tifozët ashtu edhe për skuadrën e Shkupit, ku në duelin me Sileksin duhej të ndaheshin pikët, ndërsa dy rrjetet e portierëve Zendeli dhe Mitroviq mbetën të paprekura.

Lexo më shumë »

Shkupit i iku fitorja ndaj Rabotniçkit

Skuadra e FC Shkupi ishte shumë afër të merr tripikëshin e ri, kësaj radhe në duelin derbi të javës së 15-të që u luajt në arenën “Filipi i Dytë” në Shkup kundër Rabotniçkit. Skuadra e trajnerit Zekirija Ramadani që

Lexo më shumë »

Nuhiu: Goli im për të gjithë shqiptarët

Ardian Nuhiu në minutën e 22-të i iku me dinakëri mbrojtjes së Vardarit dhe me një gjuajtje të fortë dhe precize e mposhti portierin Paçovski për rezultatin 0:1. Nuhiu thotë se shënimi i golit ishte kënaqësi e madhe dhe se

Lexo më shumë »
2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT