LAJME

Barazim në derbin me Vardarin

Derbin me FK Vardarin në kuadër të xhiros së 15-të në Ligën e Parë të Futbollit të Maqedonisë së Veriut e mbyllim me barazim 1:1. Diack Lamine shënoi golin për bardheblutë që në fund vlejti për një pikë të

Lexo më shumë »

Nesër përballemi me Vardarin

Pas pauzës dy javore për shkak të ndeshjeve ndërkombëtare, nesër i rikthehemi kampionatit vendor, ku në kuadër të xhiros së 15-të në Ligën e Parë të Futbollit të Maqedonisë së Veriut përballemi në transfertë me rivalin, FK Vardar. Ekipi

Lexo më shumë »

Fitojmë ‘testin’ me Vardar Forinën

Ekipi ka mbyllur me sukses ndeshjen kontrolluese ndaj Vardar Forinës në Gostivar, duke triumfuar me rezultat të thellë 5:2. Bardhebluve iu mjaftuan vetëm 45 minutat e para të takimit për të mbyllur gjithçka në favor të tyre, duke shënuar

Lexo më shumë »

Të dielën ndeshje kontrolluese me Vardar Forinën

Kampionati vendor ndodhet në pauzë për shkak të ndeshjeve ndërkombëtare, ndërsa stafi teknik dhe drejtuesit e klubit kanë planifikuar që ta shfrytëzojnë këtë pauzë të shkurtë duke programuar një ndeshje kontrolluese në fundjavë. Ekipi të dielën do zhvillojë ndeshje

Lexo më shumë »
2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT