LAJME

Nga Kavadari kthehemi vetëm me barazim

Java e 28-të e Ligës së Parë të Maqedonisë së Veriut është mbyllur me duelin e ekipit tonë që luajti në Kavadar kundër skuadrës së Tikveshit, ndeshje kjo e cila u mbyll me rezultat të barabartë 0:0. Padyshim se

Lexo më shumë »

Në Kavadar udhëtojmë të kompletuar

Në xhiron e 27-të, skuadra e jonë ishte e lirë, dhe këtë pauzë stafi i trajnerëve dhe futbollistët e shfrytëzuan për të punuar dhe përgatitur sa më mirë për duelin e javës së 28-të. Për kundërshtarë këtë javë ekipi

Lexo më shumë »
2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT