LAJME

Reginaldo: Kam ardhur për të shënuar gola

Kemi nderin që sot t’ju njoftojmë se skuadra jonë pas përpjekjeve për të sjellë një sulmues me përvojë në mesin tonë, arritëm që të bëjmë dakord me sulmuesin nga Mozambiku, e fjala është për 30 vjeçarin Reginaldo. Reginaldo ka

Lexo më shumë »

Ali Adem vishet bardhekaltër për një vit

Në vazhdën e përforcimeve sa më cilësore, skuadra jonë ka arritur që në kampin bardhekaltër në Antalya të sjellë edhe një futbollist shumë cilësorë, që do të jetë mbështetje për ekipin në synimet e sezonit futbollistik. Kemi kënaqësinë t’u

Lexo më shumë »

Zyrtarizojmë Bougazelli-n dhe Senghor-in

Skuadra jonë ka kënaqësinë që të prezantojë edhe dy ardhjet e reja në klub, për të vazhduar kompletimin e ekipit me futbollistë në të gjitha repartet. Pas disa javëve në testime, të sulmuesit ët krahut të djathtë, Albert Bougazelli

Lexo më shumë »

Zyrtarizohet Ozer dhe ekipi i tij i trajnerëve

Ashtu sikurse edhe kishim paralajmëruar në fillim të janarit, që drejtimin e skuadrës e ka marrë trajneri turk, Hasan Ozer sot edhe gjithçka është zyrtarizuar në letër, duke vendosur firmat në letër drejtori sportiv Omer Bunjaku dhe stafi i

Lexo më shumë »

Barazim me Groznyn e Premier Ligës ruse

Sot skuadra e jonë ka zhvilluar edhe miqësoren e dytë në kuadër të qëndrimit në kampion stërvitor të Antalyas. Për kundërshtarë kishim ekipin e Premier Ligës Ruse, Akhmat Grozny, një ndër top pesë ekipet e kampionatit. Edhe këtë ndeshje

Lexo më shumë »
2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT