LAJME

Ondo dhe Shkupi ndërprejnë bashkëpunimin

Pas shtatë muajve të kaluara në mesin e skuadrës së FC Shkupit, futbollisti I repartit mbrojtës, Mariano Ondo dhe kryesia e klubit me marrëveshje sot kan prishur bashkëpunimin, i cili ishte lidhur me kontratë 3 vjeçare. Ondo i cili

Lexo më shumë »

Altin Sefo huazohet te KF Vëllazërimi

Skuadra e FC Shkupit pas huazimit të Fatih Ismailit te ekipi i Gostivarit, mundësinë për të pasur sa më shumë ndeshje I ka dhënë edhe talentit tjetër Altin Sefo, i cili në gjashtë muajt e ardhshëm si i huazuar

Lexo më shumë »

Zango dhe Bradji vishen bardhekaltër

Një ditë para se të nisë sezoni i ri futbollistik në Ligën e Parë të Maqedonisë, skuadra e Shkupit sot ka bërë edhe prezantimin e dy përforcimeve të reja, të cilët do të jenë pjesë e skuadrës në arritjen

Lexo më shumë »
2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT