LAJME

Shkupi dhe Gjilani ndahen miqësisht

FC Shkupi pas fitores ndaj skuadrës së Ballkanit me 3-2, në miqësoren e dytë me skuadrat kosovare, u ndal në barazim pa gola kundër skuadrës së Gjilanit. Gjithsesi se edhe pse nuk kishte gola, në stadiumin në Çair ,

Lexo më shumë »

Shtatë futbollistë në testime te Shkupi

Skuadra e Shkupit pas ndeshjes kontrolluese që luajti ndaj Ballkanit të Kosovës (3:2), kishte një ditë pushim, ndërsa prej sot futbollistët u janë kthyer stërvitjeve. Pikërisht gjatë ditës së sotme në skuadër kanë arritur edhe shtatë futbollistë, të cilët

Lexo më shumë »
2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT