LAJME

Olgun AYDIN URON FESTAT E FUNDVITIT

Uroj që viti i ri të sjellë lumturi dhe paqe në mbarë botën dhe shërim për të gjithë të sëmurët.Shpresoj që të jetë një vit shumë i mirë për gjithë komunitetin dhe klubin tonë. Ne po i hapim derën

Lexo më shumë »

Në vëmendje të publikut

Në emër të klubit tonë ju kërkojmë falje edhe një herë futbolldashësve të vërtetë, tifozëve të vërtetë të Shkupit dhe sportdashësve të vërtetë për ngjarjet e djeshme. E themi sërish se këto janë ngjarje të papranueshme. Nuk është e

Lexo më shumë »

HAMIDI: PARA TIFOZËVE BESOJ NË FITORE

Pas fitores ndaj F.C Voska Sport me rezultatin 6:0 skuadra jonë F.C SHKUPI vazhdon garat në Kupën e Maqedonisë. Goglat deshën që në 1/4 finales të përballemi me skuadrën nga Tetova, K.F Shkëndija. Para fillimit të ndeshjes ka folur

Lexo më shumë »

GAGI: NË ÇAIR JEMI TË PAMPOSHTUR

Pas ndeshjeve të reprezentacionit të Maqedonisë së Veriut skuadra jonë F.C SHKUPI të Dielën në Çair do të zhvilloi ndeshjen e xhirosë së 9-të të LPFMV-së kundër skuadrës nga Kratova, Sileksit. Në prag të ndeshjes, për faqen tonë zyrtare

Lexo më shumë »
2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT