LAJME

Shkupi në Antalia miqësore edhe me Feronikelin

Derisa skuadra po vazhdon përgatitjet në Antalia të Turqisë, sot kanë zhvilluar stërvitjen në ditën e dhjetë të punës në tokën turke. Përveç përgatitjeve taktike dhe fizike, skuadra sot ka zhvilluar ndeshje kontrolluese duke u ndarë në dy grupe

Lexo më shumë »

Edhe një barazim pa gola për Shkupin

Skuadra e FC Shkupi ka luajtur miqësoren e parë në tokën turke, ndërsa për kundërshtarë kishte ekipin nga Kirgistani Neftchi Kockhor. Miqësorja e parë ka përfunduar pa fitues 0-0, duke vazhduar sulmuesit të mos gjejnë portën kundërshtare. Edhe pse

Lexo më shumë »

Skuadra e FC Shkupi udhëtoi për në Antalia

Pas përfundimit të fazës së parë përgatitore në Shkup, skuadra e udhëhequr nga stafi i trajnerëve dhe futbollistët në orët e pasdites ka fluturuar për në Antalia, ku do të zhvillojë përgatitje 16 ditore, ndërsa nga klubi janë duke

Lexo më shumë »
2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT